Skip to content

Cestná nákladná doprava

Sme odborníci v oblasti nákladnej dopravy, či už ide o vnútroštátnu alebo medzinárodnú prepravu. S našimi 70 nákladnými vozidlami, bohatými mnohoročnými skúsenosťami a najmodernejším vozovým parkom sme pripravení splniť vaše dopravné potreby s maximálnou efektivitou a bezpečnosťou.

  • vnútroštátna a medzinárodná cestná nákladná doprava
  • 70 nákladných vozidiel značky: VOLVO, SCANIA, MERCEDES, FORD, MAN A IVECO
  • najmodernejší vozový park
  • prepravy do krajín Slovensko, Česká Republika, Poľsko, Španielsko, Portugalsko, Chorvátsko, Slovinsko, Taliansko, Francúzsko, Nemecko

Najmodernejší vozový park

V našej spoločnosti dbáme na to, aby sme vám poskytovali najlepšiu kvalitu služieb. Preto pravidelne obmieňame našu flotilu za najnovšie a najmodernejšie vozidlá od renomovaných značiek, vrátane VOLVO, SCANIA, MERCEDES, MAN, FORD a IVECO. Naše vozidlá sú vybavené najnovšími technológiami, ktoré zabezpečujú efektívnu prepravu tovaru a dodržiavanie najvyšších štandardov bezpečnosti na cestách.

S nami si môžete byť istí, že váš tovar je v bezpečných rukách a dorazí na svoje miesto včas a v perfektnom stave. Sme hrdí na to, že sme jedným z lídrov v oblasti nákladnej dopravy a s radosťou vám poskytneme individuálnu ponuku, ktorá bude zohľadňovať vaše konkrétne potreby.

Ponúkame prepravu